Moje IP . net

Sprawdź swoje IP, swój numer IP

Zmiana ip

Zmiana adresu ip nie jest dosyć trudną techniką do opanowania, jednak należy wiedzieć kilka informacji na temat jej zmiany.

worldPierwszą z nich jest fakt, że sama zmiana adresu ip jest całkowicie legalna - czy to poprzez resetowanie modemu, poprzez serwery proxy czy chociażby tunelując. Przepisy jednak zaznaczają, że jeśli zmienimy adres ip w celach hakerskich, np. włamanie na stronę internetową to już popełniane jest przestepstwo. Pewien popularny serwis, który oglądanie filmów, ogranicza nas do przerwy po obejrzeniu określonego czasu. world Większość osób, omija to zabezpieczenie, np. poprzez zmianę adresu ip - i to już jest swego rodzaju włamanie na stronę - ominięcie zabezpieczeń. Przykładem legalnego zmienienia ip jest na przykład testowanie swoich własnych zabezpieczeń, a potem próba zlokalizowania (świadomie) ip

Zmiana ip jest dosyć łatwą techniką, która nie wymaga wiedzy z zakresu sieci internetowych. Wystarczy wejść na stronę internetową z dostępnymi serwerami proxy i jednym kliknięciem przechodizmy do wskazanej strony internetowej już ze zmienionym adresem ip.

Kliknij tutaj i sprawdź moje ip.